خريد بک لينک ارزان
سایت کوتاه کننده لینک
آموزشگاه آشپزی
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه کافی شاپ
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید پیپ اصل
almassite
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مينا مهران ستاد
تاريخ: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۳۵:۴۱

شعبه هاي قاليشويي شبانه روزي در تهران

     مبل شويي و شستشوي پرده در محل شما     قاليشويي در دهكده المپيك     قاليشويي در كرج     قاليشويي رسالت     قاليشويي شرق تهران – حكيميه

قاليشويي شبانه روزي در تهران

شما عزيزان در همه ساعات شبانه روز ميتوانيد با پشتيباني 24 ساعته ما تماس بگيريد . براي مشاهده ساعات كاري شعب مختلف قاليشويي تهران ميتوانيد به صفحه شعب ما مراجعه كنيد و تلفن هاي تماس و ساعات كاري شعب مختلف را ببينيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا مهران ستاد
تاريخ: ۷ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۴:۰۵


استاد زبان خصوصي در اصفهانبهاره مسائلي معلم خصوصي زبان انگليسي در اصفهان ويژه بزرگسالان باسابقه 10سال تدريس در اموزشگاهاي مختلف در شهر اصفهان از جمله اموزشگاه رشد –نيكان-ثريا-پارميس-زبانسرا-جهاددانشگاهي وهمينطور در مدارس عليه –نويد-سما به عنوان استاد زبان خصوصي در اصفهان مشغول به تدريس بوده ام. مدرس كتاب هاي و در مختلف آموزشگاهي از جمله در سطح كودكان كتاب هاي    Get ready, English Times ,Super Rory, Let’s Go, Hip-Hip hooray ,Pockets, Family & Friends, سطح بزرگسال به جرات مي توانم بگويم تمامي كتاب هاي موجود در اين سطح را تدريس داشته ام از جمله كتاب هاي Interchange ,Four corners, pasغير مجاز مي باشدes, Got It, Top notch, Touch stone, American English File , New Head way plus, Cutting edge, English result, Speak out, Total English, Market leaders.
در زمينه علمي پژوهشي  دارنده پايان نامه با عنوان بررسي تاثير وبلاگ نويسي گروهي بر ابعاد ارتباطي نگارش فراگيران ايراني زبان انگليسي به عنوان يك زبان خارجي  و همينطور دارنده چهار مفاله چاپ شده علمي پژوهشي هستم  كه در اين سايت گذاشته شده است و ميتوانيد از مطالب موجود در مقاله ها استفاده كنيد .
سوابق تحصيلي استاد زبان خانم بهاره مسائلي
كارشناسي ارشد :آموزش زبان انگليسي(معلم خصوصي زبان در اصفهان ) 
كارشناس  :آموزش زبان انگليسي

فعاليت اكنون: مدرس مكالمه فشرده زبان انگليسي در اصفهان

من هميشه به بهترين ها ميانديشم و هميشه در امر آموزش موفق بوده ام  .اعتبار من از اعتماد شما دانش پژوهان - تلاش روز به روز من  - اميد داشتن در تمامي مراحل زندگي –مثبت انديشي –هدفمند بودن وداشتن نظم وعملكرد صحيح  بدست آمده است .
هدف من يادگيري عالي و رضايتمندي شماست كه اين امر مستلزم همكاري شما دانش پژوه  عزيز مي باشد.
با آرزوي موفقيت  براي همه شما عزيزان.
شماره تلفن استاد زبان خصوصي در اصفهان خانم مسائلي  09137932055

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا مهران ستاد
تاريخ: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۲۳:۲۵


كتاب راهنماي معلم مخصوص first friends 1-2-3

براي خريد كتاب تماس با شماره تلفن 09137168752 براي دريافت فايل كتاب از طريق ايميل يا واتساپ يا خريد نسخه كاغذي كتاب معلم  first  friends

كتاب راهنماي معلم first  friends حاصل تجربيات اينجانب در تدريس زبان كودك و نوجان است .با اينكه به نظر مي آيد كتابهاي سطح كودكان ساده هستند اما با وجود همين سادگي ميتوان مطالب بسيار زيادي از آنها استخراج كرد و به زبان آموزان آموزش داد .
اين كتاب شامل قسمتهاي مهمي است مانند structure/conversation/synonyms/antonyms/collocation
تمام اين قسمتها به صورت مجزا آورده شده اند و معلم با هر ميزان تجربه و سابقه ميتواند از آن استفاده كند.
پرسيدن سوالات conversationسبب تقويت مكالمه و speaking ميگردد.
قسمت structure تدريس غير مستقيم گرامر است كه زبان آموز با تكرار و تمرين ميتواند بر آن مسلط شود.به عنوان معلم سطح كودكان شما نقش زيادي در اين تمرين و تكرار داريد .در هر جلسه پنج يا ده دقيقه كار بر روي اين سوالات كافي است تا زبان آموز بر آنها تسلط يابد.
چند collocation در كتاب آورده شده است اگر چه تعداد آنها بسيار كم است ولي به شما به عنوان يك معلم كمك خواهد كرد كه علاوه بر بخشهايي ديگر اين بخش را نيز آموزش دهيد و سطح زباني دانش اموزانتان را نيز ارتقا ميبخشد .تكرار و تمرين در اين قسمت نيز بسيار موثر ميباشد.
شخصا با سابقه 14سال تدريس در سطوح كودك و نوجوان آنهم به صورت تخصصي هميشه در اين فكر بودم كه دبيران اين سطح نياز مبرمي به چنين راهنماهايي دارند.
اين كتاب  اولين كتاب راهنماي معلم براي كتابهاي first friends 1-2-3ميباشد.
اميد است مورد توجه و استفاده شما دبيران محترم قرار گيرد .
نويسنده اين كتاب خانم زهرا نجفي مدرس زبان كودكان از آموزشگاه زبان راه نوين هستند ، از ديگر خدمات آموزشگاه زبان انگليسي راه نوين  كلاس هاي مكالمه فشرده زبان انگليسي در اصفهان است كه توسط خانم مساعلي برگزار ميشود

مكالمه فشرده زبان انگليسي در اصفهان

آموزش مكالمه زبان انگليسي اصفهان

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا مهران ستاد
تاريخ: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۲۱:۵۵

buy-villas

براي خريد ويلا ،فروش ويلا و اجاره ساليانه ويلا ساحلي در محمود آباد شمال با شماره 09223623420 تماس بگيريد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا مهران ستاد
تاريخ: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۲۱:۰۳

كاشت ناخن در اصفهان

كاشت ناخن در اصفهان بهترين مركز كاشت ناخن در اصفهان ادرس كاشت ناخن در اصفهان تخفيف كاشت ناخن در اصفهان آموزشگاه تخصصي كاشت ناخن در اصفهان قيمت كاشت ناخن در اصفهان كاشت ناخن نلي در اصفهان آموزش كاشت ناخن با مدرك بين المللي در اصفهان ناخن كار خوب در اصفهان

تلفن تماس براي رزرو وقت كاشت ناخن 09134744185

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا مهران ستاد
تاريخ: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۲۰:۳۰

پيمانكار خاكبرداري در اصفهان

خاك برداري به مجموعه كارهايي گفته مي‌شود كه براي آماده‌سازي زمين براي ساخت راه، ساختمان و فعاليت‌هاي عمراني انجام مي‌شوند و معمولاً همراه با خاك‌برداري، جابجايي خاك مي‌باشد.

شركت خاكبرداري و خاك ريزي در اصفهان ،خاكبرداري در اصفهان با بيل مكانيكي ،بلدزر،لودر،خاكبرداري با بابكت،خاكبرداري ساختمان و زمين هاي سنگي توسط پيمانكار خاكبرداري در اصفهان
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا مهران ستاد
تاريخ: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۱۹:۵۸
رنگ و نقاشي ديوار هاي داخلي ساختمان با انواع رنگ روغن ،پلاستيك ، فلزي ، چوب، بلكا،كنيتكس و بتونه كاري و كناف كاري در اصفهان
پتينه كاري ديوارهاي ساختمان در اصفهان  توسط نقاش ماهر ساختمان،پتنه كاري روي سنگ،سيمان،گچ،چوب براي ديوار و سقف و پشت شومينه و ديوار پشت تلويزيون.
برا دريافت اطلاعات تماس روي عبارت نقاش ساختمان در اصفهان كليك كنيد
پتينه كاري در اصفهان

پتينه يك لايه نازك است كه به شكل هاي مختلف بر روي سنگ، برنز،مس و فلزات مشابه، بر روي مبلمان چوبي و ساير سطوح قرار مي گيرد و توسط گروه خدماتي نقاشي ساختمان در اصفهان قابل انجام است

در روش هاي سنتي نقاشي ساختمان مانند رنگ روغن يا كاغذ ديواري، طراح محدود به استفاده از مدل هاي از پيش طراحي شده توسط كارخانه بود و امكان اعمال خلاقيت بسيار ناچيز بود و دست طراحان بسته بود اما پوشش هاي جديد اين قابليت را كه هر فردي بتواند حس و تفكر و سليقه ي خود را در خانه يا محل كار به كار ببرد را فراهم نموده، يكي از اين پوشش ها رنگ دكوراتيو يا همان پتينه مي باشد.

پتينه يكي از تكنيك هاي مدرن در نقاشي ساختمان است كه قابليت اجرا بر روي سطوح مختلف از جمله ديوار، سقف، سطوح فلزي،پارتيشن ها و ... را دارد. اين تكنيك پرطرفدار مي تواند ديوار ساده ساختمان شما را به ديواري زيبا و چشم نواز تبديل كند. هنرمندان و فلزكاران اغلب و عمداً پتينه را به طرح اصلي و دكوراسيون هنري و مبلمان اضافه مي كنند و يا از پتينه براي شبيه سازي اشياي جديد به اشياي قديمي و عتيقه استفاده مي كنند. اين فرآيند distressing(قديمي سازي) ناميده مي شود. به اين شيوه حس زيبايي شناختي سنتي انسان در دنياي مدرن امروز زندگي مي شود.

پتينه را مي توان در دو گروه رنگ و بافت تقسيم بندي كرد. هر گروه نيز داراي صدها رنگ و نقش زيبا و چشم نواز است.

در فلزات، پتينه پوششي از تركيبات شيميايي مختلف از جمله اكسيدها، كربنات ها، سولفيدها يا سولفات است كه بر روي سطوح در مقابل عناصر جوي(اكسيژن، باران، باران اسيدي،دي اكسيدكربن،تركيبات گوگرد دار) فرم داده مي شود. يك مثال متداول از آن زنگ زدن آهن يا فلزات است در معرض اكسيژن است كه با رنگ كردن مي توان جلوي اين عمل را گرفت.

پتينه كاري در مشهد به صورت پتينه برجسته يا پتينه غيربرجسته انجام مي شود. همچنين پتينه ابر و باد، پتينه طرح ترك، پتينه طرح چوب ،پتينه طرح سنگ و انواع ديگر پتينه زيبايي خاص خود را داشته و انرژي مثبتي را در ساختمان جاري مي سازد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا مهران ستاد
تاريخ: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۱۹:۱۶

شستشوي نماي ساختمان غرب تهران

نماشويي غرب تهران,نماشويي در تهران,نماشويي شيشه, نماشويي شرق تهران, نماشويي باطناب, نماشويي با واترجت, نماشويي سنتي, نماشويي ساختمان باطناب, نماشويي بدون داربست, نماشويي با واترسندبلاست, نماشويي پايتخت, نماشويي پيچ رول پلاك, كف سابي و نماشويي ساختمان شستشوي نماي ساختمان بدون داربست  نماشويي غرب تهران, نماشويي در تهران, نماشويي با واتر جت, نماشويي درارتفاع, نماشويي بدون داربست, نماشويي ساختمان, هزينه نماشويي ساختمان, شركت نماشويي ساختمان, شركت نماشويي, نماشويي با طناب, نماشويي كامپوزيت, نماشويي ورولپلاك, كفسابي و نماشويي, سنگسابي و نماشويي, پيچ ورولپلاك نماشويي, نماشويي با ابر و طي با طناب ساختمان تهران ,شستشوي نماي ساختمان  در تهران و شستشو با واتر جت در غرب تهران , شستشوي شيشه و نماي ساختمان جوردن, شستشوي نماي  بيروني ساختمان تهرانپارس

مشاوره و بازديد رايگان سراسر تهران

خسروي: ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴     ۰۹۳۵۱۶۳۰۵۳۰

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا مهران ستاد
تاريخ: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۱۸:۴۰

قيمت پيچ و رولپلاك نماي ساختمان

قيمت پيچ و رولپلاك نماي ساختمان براي سنگ هاي ظريف و قيمتي ساختماني هر عدد پيچ رولپلاك 1000 تومان است و براي سنگ هاي تيشه اي يا معمولي هر عدد پيچ و رولپلاك  850 تومان است. توجه داشته باشيد كه اين قيمت پايه است و ممكن بسته به شرايط خاص كار در ارتفاع اين قيمت تغيير كند.

پيچ و رولپلاك نماي ساختمان قيمت مشخصي ندارد و قيمتهاي پيچ رول پلاك بستگي به عوامل زير بستگي دارد

 نوع سنگ نما و حالت تخريب شده سنگ اجرا شده ، نماي مذكور و متريال مصرفي ، قيمتهاي پيچ رول پلاك نما بستگي به كوچكي ساختمان دارد كه دراين جا قيمت چكي و توافقي با كارفرما انجام ميشود.
قيمت پيچ رول پلاك نما ؟ اگر نماي ارتفاع و بر و وسعت زياد با ارتفاع زياد باشد قيمت بصورت دانه اي انجام ميشود.
نوع سنگ ؟ مثلا يك نوع سنگ گرانيت بسيار محكم ميباشد و از نظر وزن از همه نوع سنگهاي ديگر سنگينتر ميباشد.
درحين انجام كار فشار شديد به دريل وارد نموده و شكستن مته هاي الماسه در اين نوع نما بالا ميباشد يه قيمت چند درصدي بالاتر از بقيه سنگها ميباشد
نوع طرح نما عوامل مهم در قيمت ميباشد .مثلا نماي مورد نظر اگر برجستگي زيادتر داشته باشه و قطر آنها  ۵سانت و۷سانت و۱۰سانت باشد وقت و زمان بيشتري ميبرد و احتمال ريزش اين نوع طرحها در نماها بيشتر است و خطرات ناشي از احتمال وقوع حادثه ۹۹درصد ميباشد و قيمت چند درصدي با ساير نوع طرحهاي نما بشتر ميباشد.
نوع خسارت و تخريب ريزشهاي سنگ نماي مورد نظر
بعضي از نما به هر علتي يا با نوع متريال مصرفي بكار رفته در نما و يا تنظيم نسبت سيمان و ماسه و يا نسبت گرما و سرما و ارزاني نوع سنگ (چيني و مصنوعي و سراميكي) و يا ارزاني بيش از حد اجراي نما توسط پيمانكار به بنا ،و چون اجرا كننده براي اينكه پروژه باصرفه باشه و ضرر نبينه سنگ نما رو با چسب و سرعت بالا جمع ميكنه اين عوامل در  اجراي كار و تخريب زود هنگام نما بستگي به سزايي دارند.
قيمت پيچ رول پلاك با متريال مصرفي؟
دراين نوع از اجراي كار   پيچ و رولپلاك سنگ نما در تهران قيمتهاي متريال براي پيچ رول پلاك متفاوت ميباشد متريال از نوع پيچ رول پلاك با ماركها و قيمت هاي گران و ارزان بسياري در بازار مواجه ميشويد .
كه آيا پيچ واقعا مقاوم است زنگ نمي زند كج نميشود و توانايي تحمل وزن سنگ نما را در دراز مدت دارد اين سوالات رايج يك كارفرما ميباشد كه ما پاسخگوي ذهن شما هستيم و از متريال عالي وبا كيفيت استفاده خواهيم كرد.
در كل عوامل فوق نقش مهمي در قيمت هاي كار پيچ و رولپلاك نما بدون داربست دارند.
فاصله استاندارد هرپيچ در نما ۲۵ تا ۴۰سانتي متر ميباشد و اندازه عمق سوراخ به مهارت و تجربه طناب باز دارد كه مته خود را با سايز پيچ  مطابقت ميدهد.
و قيمتهاي پيچ تعداد بالا بصورت عددي و هر دانه پيچ به قيمت پايين  ۹۰۰تا ۱۵۰۰متغيير ميباشد ساختمان هاي كوچك را بررسي ميكنيم و  قيمت به صورت توافقي ميباشد

جهت مشاوره و خدمات پيچ و رولپلاك نما با شماره هاي زير تماس بگيريد

خسروي: ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴     ۰۹۳۵۱۶۳۰۵۳۰

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مينا مهران ستاد
تاريخ: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۱۸:۰۰

كلاس خصوصي زبان انگليسي در اصفهان

بهترين آموزشگاه زبان انگليسي  ويژه آموزش حرفه اي و متفاوت در سه سطح  مقدماتي  ،متوسطه، پيشرفته

كلاس مكالمه زبان انگليسي در اصفهان

تدريس خصوصي زبان انگليسي در اصفهان توسط مدرس با تجربه زبان انگليسي براي آموزش فشرده مكالمه زبان انگليسي در كلاس هاي كاملا خصوصي يا نيمه خصوصي با قيمت هاي مناسب

بهترين  استاد زبان خصوصي در اصفهان  خانم بهاره مساعلي داراي  مدرك كارشناسي ارشد آموزش زبان انگليسي، مدرس با تجربه  اموزشگاه رشد اصفهان –،نيكان،ثريا،پارميس،زبانسرا،جهاددانشگاهي وهمينطور در مدارس عليه –نويد ، بهاره مساعلي معلم خصوصي زبان در اصفهان با 10سال  سابقه تدريس در اموزشگاهاي مختلف در شهر اصفهان

جهت اطلاع از قيمت تدريس خصوصي زبان در اصفهان و شركت در كلاس ها با تلفن زير تماس بگيريد

خانم مسائلي  09137932055 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]